Gaziemir Esnaf

31 Mayıs 2012 Perşembe

İESOB Sicil Müdürlüğü'nde Alo Esnaf Projesi tanıtılıyor...

İESOB Sicil Müdürlüğü'nde Alo Esnaf Projesi tanıtılıyor...

İESOB’nin Kalkınma Ajansı destekli  Alo Esnaf projesi Esnaf Sicil Müdürlüğü’nde tanıtılıyor. Sicile işlem yaptırmaya gelen üyelerimiz, Alo Esnaf için oluşturulan bölümde proje hakkında‘Akıllı Tahta’ kullanılarak bilgilendiriliyor ve sisteme kayıt olabilmek için form dolduruyorlar.
Alo Esnaf Nedir?

Alo Esnaf Projesi. www.aloesnafizmir.com, esnaf sanatkarların bilgilerine sadece 1-2 tıklama ile ulaşılmasını sağlayan bir internet sitesidir. Bu site vasıtasıyla İESOB sicil müdürlüğüne kayıtlı olan üyelerin  bilgileri ve 104. 716 esnaf sanatkarın (Şoför ve seyyar çalışan üyelerimiz hariç)  harita üzerinde yerleri görülebilmektedir. İnternet sitesi üzerinden üyenin telefon numarası, dükkânın ismi,  hangi ürünü sattığı, hangi hizmeti verdiği, kargoyla satış yapıp yapmadığı, evlere servis hizmetinin bulunup bulunmadığı gibi bilgilere ulaşılabilmektedir.
www.aloesnafizmir.com internet sitesi her geçen gün geliştirilmektedir. 2012 yılı içerisinde tüm İzmir esnaf sanatkârının bu sistem üzerinden haberleşmesi ve satış yapabilmesinin sağlanması hedeflenmektedir. Bu sayede üyelerimizin satışlarının artırılması, müşteri potansiyellerinin genişletilmesi ve ucuz hammadde temin edebilmeleri amaçlanmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI