Gaziemir Esnaf

2 Haziran 2011 Perşembe

İZKA Doğrudan Faaliyet Desteği Duyurusu

İZKA Doğrudan Faaliyet Desteği Duyurusu

İzmir Kalkınma Ajansı, sunulacak uygun nitelikteki faaliyet tekliflerine karşılıksız mali destek vermek üzere 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programını başlatmıştır. Bu program kapsamında İZKA'ya yapılacak başvuruların değerlendirilmesi sonucunda 880.000TL’lik kaynağın, faaliyet teklifleri başarılı bulunan başvuru sahiplerine kullandırılması planlanmaktadır.


2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı kapsamında İzmir il sınırları içerisinde faaliyet gösteren yerel yönetimler, üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, birlikler ve kooperatiflerin bölgenin rekabet gücünü artıracak ve bölgesel kalkınmaya ivme kazandıracak fizibilite çalışmalarının ve belirlenen öncelikli alanlarda sektörel ve tematik araştırmaların geliştirilmesine yönelik uygulama süresi 3 ayı geçmeyen faaliyet tekliflerine mali destek sağlanacaktır.

Söz konusu mali destek asgari 19.000 TL ve azami 76.000 TL limitleri arasında olacaktır. Doğrudan faaliyet desteklerinde yararlanıcının eş finansmanı zorunlu olmamakla birlikte eş finansman öngören faaliyet teklifleri öncelikli olarak değerlendirilir.

Başvuru sahipleri ilan tarihinden itibaren 15.11.2011 saat 17:00’a kadar başvurularını her an sunabilirler. Değerlendirme için son başvuru tarihi beklenmeyecek, her faaliyet teklifi kendi içinde değerlendirilecektir. Doğrudan Faaliyet Desteği için ayrılan bütçenin son başvuru tarihinden önce bitmesi durumunda son başvuru tarihi beklenmeden program sona erdirilecektir.

2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Başvuru Paketi için tıklayınız.
Image Hosted by ImageShack.us
By internetdenizi at 2011-06-02

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR
TÜRK KIZILAYI